Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recept Kreatora :
 
VLKODLAK NA GRILU ALA BOXER

Pot
řebné suroviny a nářadí : jedna velká lopata, pracovní obuv s ocelovou špicí, vykosťovací nožík, porcovací mačeta, láhev vína, vývrtka, pytel cibule a česneku, sůl, pepř, trocha timiánu a bobkový list.
Pracovní postup : Tak nejv
ětším problémem bude zřejmě samotný vlkodlak.
Toho musíme ulovit
živého a jemu se to určitě nebude líbit. O úplňku v temném lese si na něj pěkně počíháme. Budeme tam vesele pobíhat a pokřikovat : "Punťo, kdepak jsi ?" Nasraný vlkodlak si vás určitě najde, tomu věřte. Vlkodlak vždycky útočí ve skoku - jeho chyba. Nacvičeným golfovým úderem ho velkou lopatou ve skoku zastavíme. Bude to rána, která bude slyšet jako výstřel z Aurory, ale určitě odradí další vlkodlaky v případném útoku. Úderem zpitomělý vlkodlak ( oni jsou pitomí i tak, ale jistota je jistota ) zůstane otřeseně stát a čumět. To je signál pro další úpravu našeho oběda. Otřeseného vlkodlaka vezmeme a postavíme hlavou ke stromu. Poodstoupíme od něj na vzdálenost dvaceti metrů a pak se k němu sprintem rozběhneme. Jak budeme u něj, tak ho v rozběhu kopneme okovanou botou do prdele takovou silou, že si rozťápne hubu o strom. To je právě ta úprava ala boxer. :-)
Omrá
čeného vlkodlaka stáhnem z kůže a dáme předvařit do kotle. Pokud by měl tendence vřelou lázeň opustit, přesvědčíme ho velkou vidličkou, že by tam měl přeci jen zůstat. Taky není špatné na něj nasypat pytel cibule a čeaneku ( nejlepší je to z větší výšky, to ho dočastně uklidní ).
Kdy
ž vlkodlak v ozdravné lázni náležitě změkne, potřeme ho solí a pepřem, podlejem vínem a necháme chvílu uležet. Tak po dvou hodinkách by vlkodlak měl znovu nabýt vědomí. Okamžitě toho využijeme, nachystáme si tu veličajznou jehlu na grilování a zavedeme mu s ní anální sondu. Špice jehly by mu měla čučet z dršky a konec z ( však víte ... ). a tak vlkodlaka hodíme na gril a ze čtyři hodinky vesele otáčíme.
Následn
ě vlkodlaka sundáme z grilu, vyvedeme anální sondu, mačetou naporcujeme a pro dámy i odborně vykostíme. ozdobíme tymiánem a bobkovým listem a za tepla podáváme.
 
 
 

kuchar.gif

 
předcházející stranadalší strana